Share with a friend!
Food: Elf-size - 4pc sets
- Regular price
- $2.00
- Regular price
-
$2.50 - Sale price
- $2.00
- Unit price
- per
Your elf needs to eat! We've got you covered with these elf mini foods.
- Choose between:
- 4 desserts OR
- 4 fast foods OR
- 4 international foods
(doll not included)
*small items pose a choking hazard for small children. Do not leave children unattended with these items